Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28
Vodní hrátky na zahradě
Fotbal CUP Krnov
29
Návštěva kina se ŠD- Ptáci stěhováci
30 31 1 2
3 4
Hrátky s lanem ve ŠD
5
Atletický pětiboj v Zátoru
Sportovní den
Zábavné dopoledne ke Dni dětí v MŠ
6
Výlet Dolní Životice
7
Maškarní průvod po Úvalně
8 9
10 11
Přehlídka velkých strojů
12
Indiánský dětský den
Dravci
Dětský den
Dravci a sovy na školním hřišti
13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Drobečková navigace

Úvod > Kalendář akcí > Události od 28. 5. 2024

Kalendář akcí

Seznam událostí od 28. 5. 2024 do 10. 6. 2024


Úterý

Vodní hrátky na zahradě

Sluníčko a voda patří neodmyslitelně k sobě. A protože dnes bylo opravdu krásně, vzali jsme si s sebou na zahradu vodní dráhu, kterou jsme dostali o Vánocích pod stromeček.

Fotbal CUP Krnov

Třída Berušek vyjela autobusem do Krnova. Konal se zde třetí ročník turnaje, který se pořádal ve spolupráci s MŠ Jiráskova a FK Kofola Krnov. Fotbalový turnaj se konal pro Mateřské školy z Krnova a okolí. Děti, které fotbal nehrály, fandily na tribuně.

Úterý

Středa

Atletický pětiboj v Zátoru

Dnešní den začal 15 našim sportovcům už v 6:30 hodin, kdy nasedli na autobus do Zátoru, aby reprezentovali školu na atletickém pětiboji.

Sportovní den

Ve středu nás některé děti odjely reprezentovat do Zátora na lehkoatletické závody. A tak i my ostatní jsme se rozhodli udělat si sportovní den.

Zábavné dopoledne ke Dni dětí v MŠ

Krásné sluníčkové dopoledne jsme dnes s dětmi prožili na školkové zahradě, kde si pro ně paní učitelky přichystaly spoustu her a zábavy dodatečně k jejich sobotnímu svátku.

Čtvrtek

Výlet Dolní Životice

Dnes jsme si vyjeli se všemi dětmi na výlet do Dolních Životic, do místní mateřské školy. Paní učitelky nás srdečně přivítaly a rády nám ukázaly, jak to v jejich školce funguje. Děti zaujala školková zahrada, kde měly možnost seznámit se a pohrát si s místními dětmi.

Pátek

Maškarní průvod po Úvalně

Jako každý rok k Mezinárodnímu dni dětí, jsme se i letos vypravili na maškarní průvod po Úvalně. Děti se proměnily v různé superhrdiny, zvířátka, princezny a spoustu dalších pohádkových postav. Během průvodu nám pan starosta pustil do obecního rozhlasu písničky a my jsme zvesela vyrazili.