Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29
McDonald´s Cup
Odemykání zahrady 2024
30 1 2 3 4 5
6 7
Focení
8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Kalendář akcí > Události od 8. 6. 2023

Kalendář akcí

Seznam událostí od 8. 6. 2023 do 21. 6. 2023


Čtvrtek

Výlet na farmu pod hradem

Od kočičky koťátko, pejsek, fena, štěňátko.

Úterý

Noc na Karlštejně

Divadlo si pro tentokrát jeli užít žáci čtvrté a páté třídy. Konkrétně to byl muzikál Noc na Karlštejně. Musím říct, že to je opravdu povedený kousek, který se zalíbil jak dětem, tak i dospělým. Příběh jsme již znali z vlastivědy, písničky z hudební výchovy a o to byl zážitek umocněn.

Šipkovaná k rozhledně

Na úterní dopoledne si připravila paní učitelka s předškoláky pro ostatní děti (berušky i kuřátka) hru "Šipkovanou". Děti měly trasu vytýčenou fáborky, na stanovištích plnily různé úkoly týkající se přírody a zvířátek.

Čtvrtek

Spaní ve škole

Tak jako každý rok i letos si páťáci nemohli nechat ujít spaní ve škole. Bohužel, tak jako každý rok, tento večer provázel déšť. I tak jsme se vyřádili při lovu hmyzu, nacpali se pizzou, vyzkoušeli spousty dobrůtek, zahráli hry a vyspali se do růžova v naší třídě. Bude se nám po ní stýskat.

Pátek

Poslední jarní procházka

Tentokrát jsme se nevydali do přírody, ale do města. Největším důvodem, proč jet do Krnova, bylo to, že pojedeme vlakem. Děti si krátkou jízdu vychutnaly. Vystoupili jsme na nádraží Cvilín a vydali se směrem k náměstí.

Sobota

Vítání občanků

Vítáme tě, broučku malý, do života mezi nás,

Úterý

Tablo předškoláků

Bývá už tradicí, že předškolákům paní učitelka připraví tablo. A stejné je to i letos. Děti nám jako malí námořníci odplouvají za dalším dobrodružstvím, které pro ně jejich nová životní etapa připraví. Šťastnou plavbu, naši malí námořníci!

Středa

Návštěva ZŠ Žižkova

Ve středu před odjezdem na školu v přírodě, jsme se jeli podívat na naše budoucí útočiště- ZŠ Žižkova. A bylo to moc fajn! Poznali jsme svého budoucího pana učitele, nové spolužáky ze třídy, prohlédli si jídelnu, tělocvičnu, počítačovou, výtvarnou a jazykovou učebnu, Merkurovou místnost…..

Veselé zoubky

Ve středu jsme si s dětmi udělali zoubkový den. Hurvínek s Máničkou nám vysvětlili, proč je důležité starat se o zoubky, jak si je správně čistit a spoustu zajímavých věcí, které se zoubků týkají. Pak nás čekaly úkoly, křížovky, kvízy…..a nakonec jsme si správné čištění zoubků vyzkoušeli naostro.