Běh, který není o závodění, i když si některé děti vyběhaly diplom.
To není o délce trati. O dobrých botách a sportovním outfitu. Tenhle běh nás má naučit daleko víc.
Má nás naučit vděčnosti, že vůbec můžu pobíhat po světě, chodit bez pomoci, jíst, co mám rád, povídat si.
Míša, pro kterého letos sbírku i běh pořádáme, to štěstí nemá. Nic z toho nezažívá. Život mu od narození hází klacky pod nohy. A tak nás Modroběh učí i nezištně pomáhat. Pomoci i třeba malou částkou k tomu, aby si tento 7letý klučina mohl v lázních déle odpočinout. Míšo, moc na tebe myslíme a přejeme ti co nejmíň trápení a co nejvíc dětské radosti a bezstarostnosti.
© 2026 Obec Úvalno, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO