S dětmi jsme vyrazili na výlet do DINO klubíku v Krnově. Nejprve jsme si pohráli v herničce plné hraček a potom jsme se pustili do vyrábění dárečků pro maminky. Po svačince jsme se prošli rozkvetlým Krnovem a na zpáteční cestě jsme se ještě zastavili na hřišti U Kohouta, kde si děti protáhly svá těla a vyřádily se. Nakonec jsme se autobusem vrátili zpět do školky, kde už na nás čekal výborný oběd. Bylo to moc pěkně strávené dopoledne.
© 2026 Obec Úvalno, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Mapa stránek
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO